<< Lotto 517 - FERNANDO VI. 8 ...   Lotto 519 - CARLOS III. 8 ... >>

Lotto 518 - Aste Numismatica Online 28

Base d'asta:
40,00 EUR

CARLOS III. 4 Maravedís. 1787. Segovia. Cal-1912. Ae. 5,00g. Bella. MBC+/EBC-.

Stato lotto: