Lotto 10 - Online Coins Auction #35

BRUTTIUM, Rhegion. Tetras. (Ae. 2,58g/16mm). 203-189 a.C. (SNG ANS 772; SNG Munchen 1707). MBC+/EBC.
Base d'asta:
50,00 EUR

Stato lotto:

Per qualsiasi informazione contattare info@ibercoin.com