<< Lot 630 - GOBIERNO ...   Lot 632 - GOBIERNO ... >>

Lot 631 - Online Numismatic Auction 28

20,00 EUR

GOBIERNO PROVISIONAL. 10 Céntimos. 1870. Barcelona OM. Cal-24. Ae. 10,02g. Pátina. MBC+.